4 lipca 2016

Wciel się w detektywa - Instynkt Wilka: Gorzkie kwiaty. Recenzja Elżbieta Rogalska


Instynkt Wilka: Gorzkie kwiaty to niewątpliwie kryminał/thriller czyli coś co lubię najbardziej. Oglądany krajobraz spowija mrok, tragedia jaka się wydarzyła przydaje nieodpartej chęci zgłębienia historii, chęć odkrycia tajemnicy przewija się przez całą drogę rozwikłania dręczącego – Nie wiem.  Widzowie, którzy mają za sobą seans pewnego horroru z 2011 roku nie będą zaskoczeni ,tym bardziej, że nasuwające się rozwiązanie tylko raz może ulec stwierdzeniu – a może jednak to… wskazując na kogoś innego. Muzyka nie przeszkadza w oglądaniu, fotografie piękne – tak jak krajobraz. Tym razem dialogi pasują idealnie do sytuacji, wieku bohaterów, może poza wyjątkiem: tylko nie krzycz, aż się ma ochotę zaśmiać w obliczu panującego napięcia i nagłego rozluźnienia – może o to chodziło twórcom?  Polecam tym, którzy chcą się wcielić w rolę detektywa – prawie wszystkie ujęcia są widziane z jego perspektywy. 

Zainteresuje cię również: 
Serial Instynkt Wilka "Oblubieńcy śmierci" 
Film "Judas Ghost"  
Film "Incepcja"
Film "Elling" 
Film "The station agent" 
Film "Babadook" 


autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz