8 lipca 2016

Detektyw i miłość ? Instynkt Wilka: Twój aż do śmierci Elżbieta RogalskaJak zawsze u mnie bez spojlerowania – zdradzania treści filmu. Film w dużej mierze przestrzega, mówi też o tym, że zbieg okoliczności może wiele namieszać, warto więc korzystać tylko z legalnych dróg czegokolwiek. To również historia miłości, wielu osób, wielu połączeń, relacji. Odcinek zdecydowanie mniej dynamiczny od poprzednich. Wiele perspektyw widzenia sprawy, trochę niedomówień. Jestem pewna, że zaciekawiłby psychologa albo kogoś kto pasjonuje się psychologią relacji, stosunków międzyludzkich, komunikacji. Występuje też wątek ciekawy dla socjologów. Można doszukać się wątku pedagogicznego. Dla miłośników thrillerów – może się wydać niepotrzebnie przedłużony, chociaż można powiedzieć, że zaskakuje. Pewnie to kwestia gatunku, ten odcinek dodatkowo zawiera dramat.Zainteresuje cię również: 
Serial Instynkt Wilka "Twój aż do śmierci" 
Serial Instynkt Wilka "Mord w Bergen"
Serial Instynkt Wilka "Gorzkie kwiaty" 
Serial Instynkt Wilka "Oblubieńcy śmierci" 
Film "Judas Ghost"  
Film "Incepcja"
Film "Elling" 
Film "The station agent" 
Film "Babadook" 


autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz