7 grudnia 2016

"Jeżyk we mgle" - Sergiej Kozlow #KrótkaRecenzja Elżbieta Rogalska

"Jeżyk we mgle" - Sergiej Kozlow

Dzisiaj króciutko na temat książki, może kiedy indziej napiszę artykuł na poważnie. Tym czasem łapcie skróconą wersję, mniej naukową, za to bardziej przystępną. Zapraszam !
Piękne, co prawda, mam wydanie z 2016 roku, ale zamieszone tam obrazki, myślę, że są równie piękne, co tu prezentowanej wersji. Opowieść o moralności. Estetyka, wyobraźnia. Może nie zaskakuje jakoś mocno, jednak jest na swój sposób innowacyjna, zarówno w treści jak i formie. Podróż Jeża do Misia, ah ta przyjaźń. Po drodze Jeż spotyka różne przygody, zdobywa nowe doświadczenie. Jest to swojego rodzaju wędrówka po wzbogaceniu duchowym, uwrażliwieniu na docenienie tego co się widziało do tej pory, przeżyło, może również wędrówka po odnalezienie sensu życia, swojego szczęścia.

autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz