25 grudnia 2016

"Tak się kręciło" Andrzej Klim #krótkaRecenzja Elżbieta RogalskaTak się kręciło - Andrzej KlimKsiążka rzeczywiście wciąga. Narracja to pewnego rodzaju spotkanie widza z bezpośrednim oglądem sytuacji.Liczne cytaty. Dzięki temu czytelnik może zapoznać się z biografią wielu osób. Wybrane filmy należą do tych ocenianych jako kultowe. Ciekawostek jest bardzo dużo. Książka raczej zachęca do obejrzenia filmów. Można zapoznać się z realiami panującymi wówczas w aktorstwie i reżyserii, oraz trudnościami z komisją filmową. Trzeba mieć jednak na uwadze, że to dawne czasy, a współcześnie wszystko wygląda nieco inaczej.


autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz