24 grudnia 2016

"Relikwiarz" D. Preston i L. Child Elżbieta Rogalska

Relikwiarz - Douglas Preston, Lincoln Child

"Relikwiarz" Douglasa Prestona i Lincolna Childa jest książką szczególnie miłą dla osób kochających archeologię. Dodatkowym motywem jest detektywistyczna powieść. To połączenie, to po prostu magia i ciasto dla mojego serca. Kocham, uwielbiam, czytałam w dwóch wersjach - na telefon i  w wersji papierowej (od mojego kochanego brata :) ). Tak, już wiem, że gdy wybieram się na jakąś wyprawę, to biorę ze sobą mocny plecak z zawartością godną "chłopców z placu broni", a więc będą to: liny, baterie, latarka, zapalniczka, jakaś szmatka, rękawice, nóż, pędzle, słoik. Cudowna opowieść. Ten klimat tajemnicy. Genialne biblioteki i laboratoria.


autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz