22 września 2016

Z książką ci do twarzy 5 "Etnografia Wizualna w badaniach i praktyce pedagogicznej" Elżbieta Rogalska

Oki, oki wiem że męczę was tą książką ale jest naprawdę wyjątkowa "Etnografia wizualna w badaniach i praktyce pedagogicznej" autorstwa Justyny Nowotniak. Idealna dla miłośników przestrzeni, fotografii i ewaluacji.  Miejsce idealne dla książki, która zmienia życie - czyli serce ;) co prawda schowane ale cóż, nie to jest istotne. 

Z dedykacją dla mojej promotor na licencjacie Justyny Nowotniak - książka mi służy i jest wzmocnieniem w codziennym życiu. Dziękuje teraz tak już "tłumnie" i publicznie ;)autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz