29 stycznia 2017

Jak przyspieszyć androida aplikacje 2017 Elżbieta Rogalska


Jak przyspieszyć androida aplikacje 2017 Elżbieta Rogalska


No właśnie jak przyspieszyć androida? Chociaż mogłoby się wydawać, że to skomplikowane, że to trudny temat tylko dla znawców, okazuje się, że istnieje na to bardzo prosty sposób.


Przyspiesz androida aplikacje

Przyspieszenie androida może się odbywać poprzez usunięcie zbędnych aplikacji. Tak, tak prosta rzecz może sprawić, że android przestanie się zawieszać, zacznie pracować optymalnie.


Wolna przestrzeń dla androida

Wydaje się to tak proste, jednak trudno pozbyć się jakiejś aplikacji. Cóż udowodnione jest, że android zaczyna się wieszać już przy 500 megabajtów wolnej przestrzeni na dysku. Optymalnym wolnym miejscem dla androida jest 700megabajtów. Jeżeli wiesza ci się android to znaczy, że musisz pozbyć się około 200 megabajtów. Pomyśl, która aplikacja jest tobie całkowicie zbędna?autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.

Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz