30 stycznia 2017

Determinacja i Sylwester Stallone 2017 Elżbieta Rogalska


Determinacja i Sylwester Stallone 2017 Elżbieta RogalskaDzisiaj porozmawiamy sobie o determinacji


Determinacje jest trudno zdefiniować. Można ją określić jako dążenie do celu, nie poddawanie się wraz z wiarą, że się uda, pomimo upadków i braku wiary innych ludzi.

Wyobraź sobie, że Sylwester Stallone, znany jako Rocky Ballboa, ma wadę wymowy i przez to nikt go nie chciał do żadnego filmu. Jednak aktor ten się nie poddawał i po 1500 odmówionych ról, w końcu dostał małą rolę za którą zarobił bodajże 30 000, co umożliwiło mu pracę nad scenariuszem do Rockyego. Kiedy już scenariusz powstał, znowu nikt go nie chciał zrealizować, w końcu po licznych próbach zaoferowano Sylwestrowi Stallone 127 000, jednak ten odmówił, chciał zagrać główną rolę i tak zgodzili się, że zagra ale dostanie tylko 30 000 za scenariusz. Aktor zgodził się i dziś go znamy głównie z roli Rockyego.

To właśnie jest determinacja. Nie chcą cię tak długo, w końcu trafi się ktoś kto da ci szansę.

Takiej osoby, która daje szansę wam życzę.
autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.

Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz