26 stycznia 2017

Czym jest zintegrowany system informatyczny zarządzania 2017 Elżbieta RogalskaCzym jest zintegrowany  system informatyczny zarządzaniaCałościowe ujęcie zintegrowanego  systemu

informatycznego zarządzania


Jeżeli więc dany użytkownik korzysta z tego systemu i wprowadzi jakąś zmianę to wszyscy inni użytkownicy ją widzą na swoich stacjach roboczych. Wszystko co widzą użytkownicy są takie same: takie samo menu, narzędzia, szata graficzna i tym podobne.


System informatyczny


Zintegrowany system zarządzania jest systemem informatycznym. Umożliwia więc realizowanie wspomagania zarządzania organizacją gospodarczą, za pomocą urządzeń informatycznych.


System informacyjny


Jest również systemem informacyjnym ponieważ za jego pomocą można przekazywać sobie informacje, zdobywać je, wymieniać się informacjami i tym podobne.


System zintegrowany


Zintegrowany system oznacza, że w jego obrębie wszyscy użytkownicy tego systemu mogą w ten sam sposób dokonywać zmian. Dodatkowo każdy z tych użytkowników może z niego korzystać, z zupełnie innej stacji roboczej. Użytkownicy mogą korzystać na każdej z dostępnych funkcji w systemie zintegrowanym, niezależnie od siebie/od innych użytkowników. Wszystko dla każdego użytkownika jest takie samo, na przykład interfejs. Wszystko, co wprowadza dany użytkownik jest automatycznie aktualizowane w systemie zintegrowanym i od razu widoczne dla wszystkich użytkowników.autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.

Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz