26 listopada 2016

Prawo w życiu - zapoznaj się z nim koniecznie Elżbieta Rogalska

Ostatnie wydarzenia w moim życiu nasunęły mi taką małą refleksję, ale jakże ważną. Warto znać się na prawie. Zwłaszcza, że występując we własnej sprawie nie trzeba być prawnikiem, aby z

prawa

korzystać. Czytałam więc kodeksy do poduszki, wynotowałam te najbardziej przydatne w życiu. Zamierzam czytać dalej, zwłaszcza, że przypadkowo w gimnazjum kupiłam

trenera prawniczego

. Jednak przypadkowe rzeczy również się przydają. 
Jeśli więc masz jakiś problem - sięgnij do prawa. Kilka przydatnych artykułów danego kodeksu warto zapamiętać - to praktycznie nic nie kosztuje. Zwłaszcza, że są kodeksy umieszczone na stronach prawniczych. 
Co do pedagogiki: to
prawo
również się przydaje, szczególnie to oświatowe prawo. Przecież i pedagogów dotyczy prawo, warto się z nim zapoznać. Różne sytuacje bywają w życiu. 

Kodeksy na stronie prawniczej

autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz