7 sierpnia 2015

Szkoła demokratyczna - Szeptem czytane - youtube Elżbieta RogalskaDzisiaj wpis o nas samych, czyli o założeniu vloga, na którym znajdziecie wpisy z bloga i wiersze. Tym samym możecie moich przemyśleń, przeróbek, twórczości słuchać lub czytać do wyboru blog: elzbietarogalska.blogspot.com oraz kanał na youtube: szeptemczytane.

Na youtube trochę rozszerzona, a może skrócona? , sami ocenicie, wersja ostatniego wpisu, dotycząca szkół demokratycznych i dawnego stylu uczenia/nauczania.

Poniżej zamieszczam link:  

Niedługo kolejny wpis na bloga. Tymczasem zachęcam do obejrzenia filmiku, trwa lekko ponad 4minuty. autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz