25 kwietnia 2016

W stronę pedagogiki istotnej egzystencjalnie... J. Orzelska Elżbieta RogalskaTroszkę się naczekaliście ale uwierzcie warto było czekać.
Nauczyłam się techniki  szybkiego czytania - w ten sposób nadrobiłam książkę w dwie godziny - co prawda to nie koniec przygody z nią, gdyż chce wypisać najważniejsze dla mnie cytaty, ale zamieszczam wpis już dzisiaj, zapraszam :)Porusza wiele wątków istotnych dla życia codziennego człowieka, które są pomijane w dobie kultury chaosu, konsumpcji, hałas, technizacji, zagubienia. Dodatkowym plusem jest przytoczenie całej gamy książek Lecha Witkowskiego, które to wybrane cytaty zachęcają do przeczytania. Na pewno nie jest to ich opowiedzenie, także przeczytam je kiedyś z całą pewnością. Momentami trudna w odbiorze, ze względu na długość zdania, ale to taki drobny minusik całej monografii. 

autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz