15 sierpnia 2016

Przyjaciele – serial – odc. 1- 4 – sezon 1 Elżbieta Rogalska


Dzisiaj będzie na luzie... Tak to takie nie podobne do mnie - trudno. Dodatkowo postanowiłam dodać post poświęcony serialowi. Serialowi kultowemu. Mianowicie -

Przyjaciele. 

Któż nie oglądał tego serialu?Przyjaciele – serial – odc. 1- 4 – sezon 1


Pierwszy odcinek uraczył nas nauką o przyjaźni „zadomowionej” co oznacza, że mimo różnych niesnasek należy przyjąć do swojego grona współlokatorkę. Zwłaszcza jeśli była dawną miłością brata ;) ah ten Ross…


Drugi odcinek to problem zgubionego pierścionka, który ratują oczywiście przyjaciele, bo jak przyjaciel w potrzebie to trzeba pomóc ;) Biedny Ross dowiaduje się o dziwacznym planie byłej żony, bo negocjacji nigdy za wiele…Trzeci odcinek to cały nawał różnych problemów: od palenia po znaleziony kciuk.Czwarty odcinek to główna rola Rossa, jak zachować zimną krew w starciu z recepcjonistką szpitalną? Przyjaciele wszędzie razem ;) W tym odcinku widać różnice między płciami, które pomimo są tak naprawdę do siebie podobne.


autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz