2 lutego 2016

"Korczak.Próba biografii" Elżbieta Rogalska


W formie printscreenu, czyli zdjęcia ekranu z pozycji stacji roboczej, przedstawiam Pierwsze spojrzenie na temat książki Joanny Olczak-Ronikier, "Korczak. Próba biografii". Zapraszam!
Tą próbę biografii można zdecydowanie nazwać biografią. Porusza wiele wątków, zdradza tajemnice o których wie tylko autorka i jej rodzina. Autorka dokopała się do masy ważnych dokumentów - liczne zdjęcia są ich dowodem. Dodatkowym plusem są wyjaśnienia historyczne - pisane przejrzystą narracją. Książka wciąga w swój świat - można przeczytać nawet w jeden dzień - nie mogąc się od niej oderwać. Polecam miłośnikom Korczaka, oraz pedagogom.


autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz