21 listopada 2015

"Autorki" przedpremierowo- blog Michała Olszewskiego Elżbieta Rogalska

Niedługo do kin wchodzi film "Autorki", mój kolega ma to szczęście, że ogląda premiery przed premierami ;) zapraszam więc na zapoznanie się z naprawdę interesującą recenzją tego filmu :) Przy okazji ciekawy temat na zajęcia z antropologicznych podstaw edukacji, ponieważ jest to film o więźniarkach. Polecam również ze względu na to, że jest to film polski :) Między innymi pojawia się katharsis Arystotelesa :D cud i miód się zapowiada http://wikingmovie.blogspot.com/2015/11/autorki_21.html?spref=fbautor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz