16 sierpnia 2015

YouTube wiersz Krzyk Elżbieta Rogalska

 Cześć dzisiaj dodałam nowy wpis na vloga : szeptemczytane.Tym razem nie musicie nagłaśniać głośników ani pogłaśniać odbiorników, postanowiłam czytać nieco głośniej, oczywiście bez przesady, żeby zachować ciszę dla wytchnienia. Wiersz zawiera sporo tajemnicy, jednak pamiętajmy, że jest wujek google pomocny w wyszukiwaniu niezrozumiałych słów, w razie czego pytajcie w komentarzach. Podkreślę tylko, że nie udzielam informacji jak interpretować, mogę wyjaśnić znaczenie poszczególnych słów.  Jeśli się podoba to zachęcam do zaznaczania łapek w górę i ewentualnie subskrybowania kanału – pozdrawiam.autor: Elżbieta Rogalska: z wykształcenia technik informatyk, pedagog. Pracuje jako copywriter - content marketer. 

Pedagog, technik informatyk. Publikowała na łamach: "Edukacja i Dialog", "Nestor" i licznych portalach edukacyjnych i poetyckich.
Zajmuje się tematyką:  Przywództwem w edukacji, Tanatopedagogiką, Ciszą w życiu i twórczości Janusza Korczaka, Sytuacją Szkoły Wyższej w Polsce, Michelem Foucaultem, Reportażem, Horrorem wampirycznym,  Mateuszem Grzesiakiem, Justyną Nowotniak, e-commerce, content-marketing, SEO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz